SerwisSpółka HYBRYD dokłada wszelkich starań, aby zapewnić swoim Klientom obsługę i serwis na najwyższym poziomie - tak dla nowych produktów, jak i dla produktów starszej generacji. Działamy w sposób szybki, prosty i profesjonalny, wykorzystując doświadczenia oraz wiedzę ponad trzydziestoletniej firmy działającej na polskim rynku. Dbamy o to, aby oświetlenie ewakuacyjne w budynkach naszych klientów zachowywało sprawność przez maksymalnie długi czas. Wykorzystujemy do tego pełen potencjał naszej firmy.

To dlatego stworzyliśmy profesjonalny dział serwisu firmy HYBRYD Sp.zo.o. To grupa wysoko wykwalifikowanych specjalistów, dysponujących wysokim poziomem wiedzy teoretycznej jak i praktycznej.

Elektrycy, elektronicy i informatycy - to doskonała kombinacja umożliwiająca szybkie, sprawne i fachowe działanie w dziedzinie instalacji i serwisowania systemów oświetlenia awaryjnego.
HYBRYD Sp.zo.o świadczy kompletny wachlarz usług związanych z uruchomieniem, remontem oraz modernizacją lamp i układów w systemach oświetlenia awaryjnego w obiektach użyteczności publicznej, hotelach, centrach handlowych itp. Oferuje również serwis pogwarancyjny. Serwis charakteryzuje się szybką reakcją na zgłoszenie klienta. Wykonuje również przeglądy techniczne i pomiary systemów oświetlenia awaryjnego wymagane przez Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 07.06.2010 w sprawie ochrony przeciwpożarowej budynków, innych obiektów budowlanych i terenów oraz rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 11 stycznia 2019 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie ochrony przeciwpożarowej budynków, innych obiektów budowlanych i terenów.

Kontakt z działem serwisu
Ogólne warunki gwarancji
Zgłoszenie reklamacji