1. Główna
  2. AktualnościProdukty


Oprawy awaryjneProdukty Produkty Produkty Produkty Produkty Produkty Produkty Produkty Produkty Produkty

Systemy oświetlenia awaryjnego


Centrale, Moduły, Akcesoria


Mocowania opraw awaryjnych


Aktualności

Wytyczne projektowe

Modele BIM
Zachęcamy do pobrania zaktualizowanego poradnika dla projektantów oświetlenia awaryjnego.

Webinary dla projektantów

Webinary dla projektantów
Seria webinarów na których projektanci elektryki i teletechniki będą mogli zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi w zakresie Oświetlenia, Oświetlenia Awaryjnego i Zintegrowanych Systemów Komunikacyjnych.


Modele BIM

Modele BIM
Zachęcamy do pobrania modeli BIM opraw oświetlenia awaryjnego.
Hybryd - producent oświetlenia awaryjnego – producent opraw, lamp i systemów awaryjnych

Przedsiębiorstwo HYBRYD to polski producent oświetlenia awaryjnego działający na rynku od ponad 35-lat. Firma HYBRYD została założona w 1986 roku i początkowo nosiła nazwę Przedsiębiorstwo Projektowania i Produkcji Urządzeń Elektronicznych Hybryd sp. z o.o. Zanim zostaliśmy producentem oświetlenia awaryjnego skupialiśmy się na produkcji i dystrybucji układów hybrydowych grubowarstwowych dla sektora medycznego, a następnie oświetlenia wykorzystywanego w urządzeniach sygnalizacyjnych w branży kolejowej i motoryzacyjnej.

Polski producent oświetlenia z ponad 35-letnią historią

Wiemy, jak ważny jest sukcesywny rozwój działalności oraz nieustanne dopasowywanie portfolio produktowego do dynamicznie zmieniających się rynkowych potrzeb. Jako producent oświetlenia awaryjnego słuchający potrzeb swoich klientów oraz chcący dostarczać im produkty w pełni dopasowane od ich potrzeb, w 1996 roku przenieśliśmy naszą siedzibę do Pyskowic koło Gliwic oraz rozbudowaliśmy park maszynowy.

Dzięki nowoczesnej linii produkcyjnej zaczęliśmy montować układy oświetleniowe na płytkach PCB, a rok później poszerzyliśmy naszą ofertę o układy elektroniczne do zasilania świetlówek elektroluminescencyjnych. Innymi słowy: zaczęliśmy produkcję modułów awaryjnych i stateczników elektronicznych.

Wraz z nieustannym rozwojem portfolio produktowego i unowocześnianiem procesów projektowych i produkcyjnych, jako sprawdzony polski producent oświetlenia awaryjnego rozpoczęliśmy produkcję układów zasilania oświetlenia awaryjnego wyposażonego w interfejsy cyfrowe.

HYBRYD – producent oświetlenia awaryjnego, któremu możesz zaufać

Znamienitą większość produktów powstających w naszym zakładzie stanowią wyroby konstruowane w naszym dziale konstrukcyjnym. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom możliwie najwyższą jakość produktów oraz komplementarnych usług projektowych, doradczych i serwisowych. Potwierdza to uzyskany przez nas Certyfikat zintegrowanego systemu zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001:2015.

Obecnie firma HYBRYD dysponuje bogatym i samowystarczalnym zapleczem konstrukcyjno-produkcyjnym wyposażonym w linie automatycznego montażu elektronicznego SMD. Poza tym w naszym zakładzie w Pyskowicach mieszczą się warsztaty elektryczne oraz mechaniczne.

Nasze zaplecze produkcyjne ma powierzchnię 2000 m2 oraz znaczną przestrzeń magazynową. Produkcja przedsiębiorstwa HYBRYD podzielona jest na cztery wydziały produkcyjne:

  • wydział montażu i uruchomienia lamp,
  • wydział montażu SMD,
  • wydział montażu przewlekanego,
  • wydział mechaniczny.

Dzięki tak zorganizowanej produkcji, jako rzetelny producent opraw awaryjnych jesteśmy w stanie zapewniać naszym klientom sprawny i niezawodny serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Wybierz sprawdzonego polskiego producenta oświetlenia awaryjnego

Serdecznie zachęcamy Państwa do skontaktowania się z nami. Nasi doradcy oraz eksperci z przyjemnością rozwieją Państwa wszelkie wątpliwości i zaproponują rozwiązania precyzyjnie dopasowane do Państwa potrzeb oraz oczekiwań.

Do góry