Do targów oświetlenia pozostało 28 dni.
Zapraszamy 13-18 marca 2016 na nasze stoisko H77 w hali 4.1 na targach we Frankfurcie.

Aktualności


17 sierpnia 2015

OWA NEW P

Pragniemy powiadomić o uzyskaniu dopuszczenia na nasz nowy produkt OWA NEW P, który wyróżnia się dopracowanym wzornictwem i wieloma funkcjonalnościami.


22 lipca 2015

IV Ogólnopolskie Dni Zintegrowanych Systemów Bezpieczeństwa Pożarowego – Schrack Seconet i Partnerzy

W dniach 06 - 07 października 2015 pod Warszawą odbędzie się spotkanie o charakterze szkoleniowym, na które serdecznie zapraszamy – rejestracja rozpocznie się we wrześniu. W ciągu dwóch dni specjalistycznych, merytorycznych wykładów połączonych z praktycznymi warsztatami, uczestnicy będą mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę z zakresu zaawansowanych systemów bezpieczeństwa oraz przekonać się, jak funkcjonują one we wzajemnej interakcji. Poruszone zostaną między innymi następujące zagadnienia:

 • certyfikowane sterowanie, zasilanie i napędy urządzeń automatyki pożarowej,
 • certyfikowane sterowanie i zarządzanie systemami bezpieczeństwa pożarowego,
 • systemy automatyki i zarządzania budynkiem (BMS),
 • obsługa codzienna systemów oraz podczas zagrożenia - sposoby eliminacji błędów obsługi systemów,
 • systemy sterowania i układy zasilania zapewniające ciągłość działania krytycznych procesów i systemów (funkcje bezpieczeństwa fail-safe, nadmiarowość i inne),
 • rozwiązania specjalne detekcji pożaru (detekcja tlenia, liniowa detekcja temperatury, detekcja płomienia),
 • adresowalna detekcja gazów,
 • zintegrowane systemy SSP i SUG,
 • gaszenie wielostrefowe, rola rezerwy w SUG i dogaszanie, SUG gazowe i mgły wodnej,
 • odciążanie pomieszczeń gaszonych w aspekcie SUG gazowych o stałym wypływie środka gaśniczego,
 • awaryjne oświetlenie ewakuacyjne – system dynamiczny,
 • sterowanie i monitoring instalacji tryskaczowej.
więcej na SCHRACK SECONET...


13 lipca 2015

Katalog produktów

Katalog produktówZ początkiem lipca 2015 roku wprowadzamy nowy katalog wyrobów lampowych naszej firmy. Znajdą w nim Państwo wiele nowości odnośnie systemów oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego.

Pobierz katalog produktów


1 czerwca 2015

Cennik 2015

Zapraszamy do pobrania cennika na 2015 rok. Dla użytkowników oprogramowania Microsoft Office przygotowaliśmy plik z możliwością dokonywania obliczeń według zadanego rabatu.

Pobierz cennik


20 listopada 2014

Wytyczne projektowe

Wytyczne projektoweSkondensowany poradnik dla projektantów oświetlenia awaryjnego. Zawiera podstawowe informacje dotyczące oświetlania pomieszczeń i dróg ewakuacyjnych oraz zasady rozmieszczania opraw kierunkowych.
Osoby zainteresowane bezpłatną wersją drukowaną prosimy o kontakt z działem sprzedaży.

Pobierz poradnik


11 września 2013

Seminarium dla Zarządców i Administratorów Obiektów

Firma Hybryd zaprasza na Seminarium w Gliwicach dnia 22.10.2013 roku dla Zarządców i Administratorów Obiektów użyteczności publicznej: urzędów, szpitali, instytucji kultury, banków, obiektów handlowych, szkół i uczelni, zamieszkania zbiorowego: hoteli, akademików i pensjonatów oraz budynków mieszkalnych.
Więcej informacji


5 czerwca 2012

Certyfikat Dynamiczna Firma

Certyfikat Dynamiczna Firma
Mamy przyjemność poinformować Państwa, że otrzymaliśmy Certyfikat Dynamiczna Firma przyznany przez HBI Polska za osiągniętą przez nagrodzoną firmę dynamikę wzrostu w ostatnich trzech latach jej działalności. Wskaźnik obliczony został na podstawie autorskiego algorytmu oceny wzrostu opracowanego przez HBI, uwzględniającego zatrudnienie, obrót i zysk firmy.


9 maja 2012

4 kwietnia 2012

Certyfikacja CNBOP

Aktualne certyfikaty znajdują się na podstronie Certyfikacja CNBOP.


22 grudnia 2011

HYBRYD Sp. z o.o. świętując 25-tą rocznicę wyznacza nowy początek

25 rocznica
Z okazji jubileuszu firmy chcemy gorąco podziękować wszystkim naszym partnerom biznesowym. Dziękujemy Wam za zaufanie, niejednokrotnie cierpliwość oraz mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę.

Obiecujemy, że sukcesy z ostatnich dwudziestu pięciu lat wykorzystamy w nadarzających się okazjach, aby dalej rozwijać firmę i pozostać liderem we wdrażaniu najnowszych rozwiązań w obszarze oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego.

W związku z jubileuszem zapowiadamy, że z początkiem roku 2012 zaprezentujemy nową linię produktów, będącą wyrazem stałego dążenia do rozwoju, które w oparciu o wieloletnie doświadczenie pozwala nam oferować produkty wyróżniające się pod względem jakości i innowacyjności.

Prezes Zarządu
Andrzej Krzesiński

Dyrektor d/s Zarządzania
Piotr Pełka

Dyrektor d/s Produkcji
Reneusz Kwaśnicki


7 lutego 2011

Kabel komunikacyjny w H-300

W związku z licznymi zapytaniami dotyczącymi podłączenia kabla komunikacyjnego do opraw i modułów w systemie oświetlenia awaryjnego H-300 zamieszczamy instrukcje:

Pobierz instrukcje


21 września 2010

Oprawa Supernova

Nasza oferta została wzbogacona o oprawę Supernova do oświetlenia dróg i wyjść awaryjnych. Cechuje ją wysoki strumień świetlny 3350lm oraz 100% sprawności w pracy awaryjnej.


17 sierpnia 2009

Schematy

Udostępniamy Państwu konfigurator schematów pozwalający uzyskać schemat instalacji elektrycznej oprawy z modułem zasilania oświetlenia awaryjnego HYBRYD, współpracującym z dowolnym statecznikiem elektronicznym dostępnym na rynku.


O nas


Budynek firmy Hybryd
Hybryd sp. z o.o.
ul. Sikorskiego 28
44-120 Pyskowice

pn-pt: 07:00 - 16:00
tel: +48 (32) 233 98 83
fax: +48 (32) 233 98 84
e-mail: hybryd@hybryd.com.pl

HYBRYD Sp. z o.o. jest firmą założoną w 1986 roku. Główną branżą jej działalności jest produkcja opraw i systemów oświetlenia awaryjnego. Od początku istnienia firma związała się z tą branżą, aby być prawdziwym autorytetem w tej dziedzinie. Firma będąc producentem opraw awaryjnych z własnym zasilaniem, opraw z autotestem a także mikroprocesorowych systemów oświetlenia awaryjnego z oprawami indywidualnymi i z centralną baterią, bezstronnie potrafi wskazać optymalne rozwiązanie oświetlenia awaryjnego w każdym obiekcie.

Istniejąc ponad dwadzieścia lat na rynku spółka uzyskała certyfikat jakości PN-ISO 9001:2008 nadany przez TUV Consulting Rheinland Sp. z o.o.Wszystkie wyroby produkujemy w Polsce.

więcej

Nowość


Oprawa OWA ATOM do stopnic schodowych
Posiada certyfikat CNBOP. Zastosowanie: oświetlenie przeszkodowe (stopnice schodowe). Pierwsza realizacja (w toku): hala widowiskowo-sportowa w Toruniu.

Realizacje - nowoczesne rozwiązania


Arena Łódź Hala widowiskowo-sportowawięcej

Hybryd: klasa w jakości


Jedynie w przypadku własnych konstrukcji można mieć całkowitą pewność ich niezawodności. Dlatego właśnie opracowując oświetlenie awaryjne czy oprawy ewakuacyjne nasza firma stawia przede wszystkim na rozwiązania opracowane przez własnych specjalistów. Dzięki temu możliwe jest osiągnięcie najwyższej klasy jakości i sprawności oferowanych urządzeń.


Oświetlenie ewakuacyjne: w stronę pewności

Jest rzeczą niezwykle istotną, żeby oprawy awaryjne były zawsze niezawodne i pewne. Tylko odpowiedniej klasy sygnalizatory są w stanie zapewnić wystarczające, zgodne z przepisami oznaczenie dróg i wyjść ewakuacyjnych. Dlatego nasza firma tak dużą wagę przykłada do kontroli jakości i zapewnieniu najwyższej sprawności oferowanych urządzeń. Efektem takiej polityki są liczne nagrody ze Złotym Medalem targów Sawo na czele.


Moduły awaryjne: zawsze niezawodne

Nasza polityka jakości to optymalny dobór zasobów, dbałość o zarządzanie oraz nadzór nad wykonywaną pracą. Trzy elementy połączone w skuteczną politykę sprawiają, że nasze produkty, takie jak oprawy ewakuacyjne czy moduły awaryjne spełniają nawet najbardziej wyrafinowane wymagania dotyczące niezawodności.


Odpowiednie dla miejsca i czasu

Oprawa awaryjna, moduł awaryjny czy systemy centralnego monitorowania – niezależnie od tego, jaki produkt jest potrzebny, za każdym razem dopasujemy go do potrzeb klienta. Tak, aby w maksymalnym stopniu spełniały swoją niezwykle istotną funkcję.

Rozwój budownictwa i pojawienie się nowych technologii sprawia, że wymagania dotyczące modułów awaryjnych są również coraz wyższe. Aby sprostać tym wymaganiom wprowadziliśmy unikalne rozwiązania pozwalające łatwo zamontować oprawy pod sufitem czy na suficie podwieszanym.