Aktualności


22 lipca 2015

IV Ogólnopolskie Dni Zintegrowanych Systemów Bezpieczeństwa Pożarowego – Schrack Seconet i Partnerzy


W dniach 06 - 07 października 2015 pod Warszawą odbędzie się spotkanie o charakterze szkoleniowym, na które serdecznie zapraszamy – rejestracja rozpocznie się we wrześniu. W ciągu dwóch dni specjalistycznych, merytorycznych wykładów połączonych z praktycznymi warsztatami, uczestnicy będą mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę z zakresu zaawansowanych systemów bezpieczeństwa oraz przekonać się, jak funkcjonują one we wzajemnej interakcji. Poruszone zostaną między innymi następujące zagadnienia:

 • · certyfikowane sterowanie, zasilanie i napędy urządzeń automatyki pożarowej,

 • · certyfikowane sterowanie i zarządzanie systemami bezpieczeństwa pożarowego,

 • · systemy automatyki i zarządzania budynkiem (BMS),

 • · obsługa codzienna systemów oraz podczas zagrożenia

 • · rozwiązania specjalne detekcji pożaru

 • · adresowalna detekcja gazów,

 • · zintegrowane systemy SSP i SUG,

 • · gaszenie wielostrefowe, rola rezerwy w SUG i dogaszanie, SUG gazowe i mgły wodnej,

 • · odciążanie pomieszczeń gaszonych w aspekcie SUG gazowych o stałym wypływie środka gaśniczego,

 • · projektowanie awaryjnego oświetlenia ewakuacyjnego - system dynamiczny,

 • · zagadnienia związane z projektowaniem systemów oświetlenia awaryjnego: H-300, CB i BU,

 • · sterowanie i monitoring instalacji tryskaczowej.
 • więcej na SCHRACK SECONET...


  13 lipca 2015

  Katalog produktów

  Katalog produktówZ początkiem lipca 2015 roku wprowadzamy nowy katalog wyrobów lampowych naszej firmy. Znajdą w nim Państwo wiele nowości odnośnie systemów oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego.

  Pobierz katalog produktów


  1 czerwca 2015

  Cennik 2015

  Zapraszamy do pobrania cennika na 2015 rok. Dla użytkowników oprogramowania Microsoft Office przygotowaliśmy plik z możliwością dokonywania obliczeń według zadanego rabatu.

  Pobierz cennik


  20 listopada 2014

  Wytyczne projektowe


  Wytyczne projektowe
  Skondensowany poradnik dla projektantów oświetlenia awaryjnego. Zawiera podstawowe informacje dotyczące oświetlania pomieszczeń i dróg ewakuacyjnych oraz zasady rozmieszczania opraw kierunkowych.
  Osoby zainteresowane bezpłatną wersją drukowaną prosimy o kontakt z działem sprzedaży.

  Pobierz poradnik


  11 września 2013

  Seminarium dla Zarządców i Administratorów Obiektów

  Firma Hybryd zaprasza na Seminarium w Gliwicach dnia 22.10.2013 roku dla Zarządców i Administratorów Obiektów użyteczności publicznej: urzędów, szpitali, instytucji kultury, banków, obiektów handlowych, szkół i uczelni, zamieszkania zbiorowego: hoteli, akademików i pensjonatów oraz budynków mieszkalnych.
  Więcej informacji


  5 czerwca 2012

  Certyfikat Dynamiczna Firma

  Certyfikat Dynamiczna Firma
  Mamy przyjemność poinformować Państwa, że otrzymaliśmy Certyfikat Dynamiczna Firma przyznany przez HBI Polska za osiągniętą przez nagrodzoną firmę dynamikę wzrostu w ostatnich trzech latach jej działalności. Wskaźnik obliczony został na podstawie autorskiego algorytmu oceny wzrostu opracowanego przez HBI, uwzględniającego zatrudnienie, obrót i zysk firmy.


  9 maja 2012

  4 kwietnia 2012

  Certyfikacja CNBOP

  Aktualne certyfikaty znajdują się na podstronie Certyfikacja CNBOP.


  22 grudnia 2011

  HYBRYD Sp. z o.o. świętując 25-tą rocznicę wyznacza nowy początek

  25 rocznica
  Z okazji jubileuszu firmy chcemy gorąco podziękować wszystkim naszym partnerom biznesowym. Dziękujemy Wam za zaufanie, niejednokrotnie cierpliwość oraz mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę.

  Obiecujemy, że sukcesy z ostatnich dwudziestu pięciu lat wykorzystamy w nadarzających się okazjach, aby dalej rozwijać firmę i pozostać liderem we wdrażaniu najnowszych rozwiązań w obszarze oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego.

  W związku z jubileuszem zapowiadamy, że z początkiem roku 2012 zaprezentujemy nową linię produktów, będącą wyrazem stałego dążenia do rozwoju, które w oparciu o wieloletnie doświadczenie pozwala nam oferować produkty wyróżniające się pod względem jakości i innowacyjności.

  Prezes Zarządu
  Andrzej Krzesiński

  Dyrektor d/s Zarządzania
  Piotr Pełka

  Dyrektor d/s Produkcji
  Reneusz Kwaśnicki


  7 lutego 2011

  Kabel komunikacyjny w H-300

  W związku z licznymi zapytaniami dotyczącymi podłączenia kabla komunikacyjnego do opraw i modułów w systemie oświetlenia awaryjnego H-300 zamieszczamy instrukcje:

  Pobierz instrukcje


  21 września 2010

  Oprawa Supernova

  Nasza oferta została wzbogacona o oprawę Supernova do oświetlenia dróg i wyjść awaryjnych. Cechuje ją wysoki strumień świetlny 3350lm oraz 100% sprawności w pracy awaryjnej.


  17 sierpnia 2009

  Schematy

  Udostępniamy Państwu konfigurator schematów pozwalający uzyskać schemat instalacji elektrycznej oprawy z modułem zasilania oświetlenia awaryjnego HYBRYD, współpracującym z dowolnym statecznikiem elektronicznym dostępnym na rynku.


  O nas


  Budynek firmy Hybryd
  Hybryd sp. z o.o.
  ul. Sikorskiego 28
  44-120 Pyskowice

  pn-pt: 07:00 - 16:00
  tel: +48 (32) 233 98 83
  fax: +48 (32) 233 98 84
  e-mail: hybryd@hybryd.com.pl

  HYBRYD Sp. z o.o. jest firmą założoną w 1986 roku. Główną branżą jej działalności jest produkcja opraw i systemów oświetlenia awaryjnego. Od początku istnienia firma związała się z tą branżą, aby być prawdziwym autorytetem w tej dziedzinie. Firma będąc producentem opraw awaryjnych z własnym zasilaniem, opraw z autotestem a także mikroprocesorowych systemów oświetlenia awaryjnego z oprawami indywidualnymi i z centralną baterią, bezstronnie potrafi wskazać optymalne rozwiązanie oświetlenia awaryjnego w każdym obiekcie.

  Istniejąc ponad dwadzieścia lat na rynku spółka uzyskała certyfikat jakości PN-ISO 9001:2008 nadany przez TUV Consulting Rheinland Sp. z o.o.  Wszystkie wyroby produkujemy w Polsce.

  więcej

  Nowość


  Oprawa OWA ATOM do stopnic schodowych
  Posiada certyfikat CNBOP. Zastosowanie: oświetlenie przeszkodowe (stopnice schodowe). Pierwsza realizacja (w toku): hala widowiskowo-sportowa w Toruniu.

  Realizacje - nowoczesne rozwiązania


  Arena Łódź Hala widowiskowo-sportowa  więcej

  Hybryd: klasa w jakości


  Jedynie w przypadku własnych konstrukcji można mieć całkowitą pewność ich niezawodności. Dlatego właśnie opracowując oświetlenie awaryjne czy oprawy ewakuacyjne nasza firma stawia przede wszystkim na rozwiązania opracowane przez własnych specjalistów. Dzięki temu możliwe jest osiągnięcie najwyższej klasy jakości i sprawności oferowanych urządzeń.


  Oświetlenie ewakuacyjne: w stronę pewności

  Jest rzeczą niezwykle istotną, żeby oprawy awaryjne były zawsze niezawodne i pewne. Tylko odpowiedniej klasy sygnalizatory są w stanie zapewnić wystarczające, zgodne z przepisami oznaczenie dróg i wyjść ewakuacyjnych. Dlatego nasza firma tak dużą wagę przykłada do kontroli jakości i zapewnieniu najwyższej sprawności oferowanych urządzeń. Efektem takiej polityki są liczne nagrody ze Złotym Medalem targów Sawo na czele.


  Moduły awaryjne: zawsze niezawodne

  Nasza polityka jakości to optymalny dobór zasobów, dbałość o zarządzanie oraz nadzór nad wykonywaną pracą. Trzy elementy połączone w skuteczną politykę sprawiają, że nasze produkty, takie jak oprawy ewakuacyjne czy moduły awaryjne spełniają nawet najbardziej wyrafinowane wymagania dotyczące niezawodności.


  Odpowiednie dla miejsca i czasu

  Oprawa awaryjna, moduł awaryjny czy systemy centralnego monitorowania – niezależnie od tego, jaki produkt jest potrzebny, za każdym razem dopasujemy go do potrzeb klienta. Tak, aby w maksymalnym stopniu spełniały swoją niezwykle istotną funkcję.

  Rozwój budownictwa i pojawienie się nowych technologii sprawia, że wymagania dotyczące modułów awaryjnych są również coraz wyższe. Aby sprostać tym wymaganiom wprowadziliśmy unikalne rozwiązania pozwalające łatwo zamontować oprawy pod sufitem czy na suficie podwieszanym.