Dane teleadresowe firmy:



Hybryd sp. z o.o.


ul. Sikorskiego 28 44-120 Pyskowice
NIP: 648-000-14-15
KRS: 0000106064
http://www.hybryd.com.pl/
e-mail: hybryd@hybryd.com.pl
tel: +48 32 233 98 83
fax. +48 (32) 233-98-84



Dział Handlowy Polska północna:



Zbigniew Król


Dyrektor handlowy
Odpowiedzialny za województwa: mazowieckie
tel. kom. +48 601 718 554
e-mail: zbigniew.krol@hybryd.com.pl

Michał Pyra


Regionalny kierownik sprzedaży
Odpowiedzialny za województwa: łódzkie, podlaskie, warmińsko-mazurskie
tel. kom. +48 722 226 244
e-mail: michal.pyra@hybryd.com.pl

Mariusz Czułkowski


Regionalny kierownik sprzedaży
Odpowiedzialny za województwa: pomorskie, kujawsko-pomorskie
tel. kom: +48 782 255 333
e-mail: mariusz.czulkowski@hybryd.com.pl

Przemysław Gajewski


Regionalny kierownik sprzedaży
Odpowiedzialny za województwa: wielkopolskie, lubuskie, zachodniopomorskie
tel. kom: +48 601 531 826
e-mail: przemyslaw.gajewski@hybryd.com.pl



Dział Handlowy Polska południowa:



Patryk Pełka


Dyrektor handlowy
Odpowiedzialny za województwa: dolnośląskie (sprzedaż inwestycyjna)
tel. kom. +48 607 600 704
e-mail: patryk.pelka@hybryd.com.pl

Beata Zięć


Regionalny kierownik sprzedaży
Odpowiedzialna za województwa: śląskie, opolskie (sprzedaż inwestycyjna)
tel. kom. +48 607 150 683
e-mail: beata.ziec@hybryd.com.pl

Adam Krzesiński


Z-ca Dyrektora
Odpowiedzialny za województwa: dolnośląskie, śląskie, opolskie (sprzedaż dystrybucyjna)
tel. kom: +48 609 223 880
e-mail: adam.krzesinski@hybryd.com.pl

Ariel Alabrudziński


Regionalny kierownik sprzedaży
Odpowiedzialny za województwa: małopolskie, podkarpackie
tel. kom: +48 607 552 665
e-mail: ariel@hybryd.com.pl

Agnieszka Targowska-Skrzypczak


Regionalny kierownik sprzedaży
Odpowiedzialny za województwa: lubelskie, świętokrzyskie
tel. kom: +48 605 877 122
e-mail: agnieszka.targowska@hybryd.com.pl

Piotr Makul


Regionalny kierownik sprzedaży
Odpowiedzialny za województwa: dolnośląskie
tel. kom: +48 695 774 353
e-mail: piotr.makul@hybryd.com.pl



Dział Sprzedaży:



Jacek Wąwro


Kierownik działu sprzedaży i logistyki
Opieka nad województwami: wielkopolskie, lubuskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie
telefon: 32/233-98-83 (wew. 125)
fax: 32/233-98-83 (wew. 217)
tel. kom: +48 607 823 432
e-mail: jacek.wawro@hybryd.com.pl

Teresa Krzesińska


Opieka nad województwami: mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, łódzkie
telefon: 32/233-98-83 (wew. 115)
fax: 32/233-98-83 (wew. 217)
tel. kom: +48 603 946 391
e-mail: teresa.krzesinska@hybryd.com.pl

Sandra Droń


Opieka nad województwami: śląskie, opolskie, dolnośląskie
telefon: 32/233-98-83 (wew. 235)
fax: 32/233-98-83 (wew. 217)
tel. kom: +48 601 235 972
e-mail: sandra.dron@hybryd.com.pl

Katarzyna Bęben


Opieka nad województwami: małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie, lubelskie
telefon: 32/233-98-83 (wew. 126)
fax: 32/233-98-83 (wew. 217)
tel. kom: +48 607 819 538
e-mail: katarzyna.beben@hybryd.com.pl



Dział Serwisu i Reklamacji:



Karol Wolny


kierownik działu serwis
telefon: 32/233-98-83 (wew. 135)
fax: 32/233-98-84
tel.kom: +48 609 826 851
e-mail: serwis@hybryd.com.pl

Rafał Krzesiński


handlowiec działu serwisu
telefon: 32/233-98-83 (wew. 110)
fax: 32/233-98-83 (wew. 217)
tel. kom: +48 661 308 917
e-mail: rafal.krzesinski@hybryd.com.pl

Danuta Barylak


obsługa reklamacji
telefon: 32/233-98-83 (wew. 120)
fax: 32/233-98-84
tel. kom: +48 693 531 019
e-mail: danuta.barylak@hybryd.com.pl



Dział Marketingu:



Ewa Krystenko


dyrektor marketingu
telefon:32/233-98-83 (wew.224)
fax: 32/233-98-83 (wew. 217)
tel. kom: +48 601 477 606
e-mail: ewa.krystenko@hybryd.com.pl



Dział Projektów:



Danuta Dębska Chmiel


kierownik działu projektów
tel. kom: +48 601 060 630
e-mail: danuta.chmiel@hybryd.com.pl

Krzysztof Prentki


tel. kom: +48 603 039 562
e-mail: krzysztof.prentki@hybryd.com.pl

Sebastian Baer


tel. kom: +48 603 032 907
e-mail: sebastian.baer@hybryd.com.pl

Łukasz Włóczyk


tel. kom: +48 603 881 200
e-mail: lukasz.wloczyk@hybryd.com.pl

Grzegorz Sydor


telefon: 32/233-98-83 (wew. 253)
e-mail: grzegorz.sydor@hybryd.com.pl



Dział Zaopatrzenia:



Jacek Wawrzyczek


telefon: 32/233-98-83 (wew. 119)
fax: 32/233-98-84
tel. kom: +48 601 261 420
e-mail: jacek.wawrzyczek@hybryd.com.pl